Tražimo kolegu za poziciju PPC Specialist

Ko smo mi?

Mi smo vodeći medijski sistem u regionu Jugoistočne Evrope.
Naš sistem čine ljudi koji potiču iz najrazličitijih profesija, od filologa i biologa do mašinskih i građevinskih inženjera i ekonomista, inženjera organizacionih nauka. Mi smo strastveni profesionalci koji postavljaju standarde struke svojom različitošću, integritetom i znanjem.
Svakog dana učimo i razmenjujemo naučeno.
Gradimo dugoročna partnerstva sa klijentima na temelju poverenja i ekspertize.

Ako se lako možete poistovetiti sa ovim opisom i želite da budete deo takve ekipe

Pridružite nam se na poziciji

PPC Specialist

ZADUŽENJA:

• Kreiranje i sprovođenje digitalnih PPC kampanja;

• Integracija PPC marketinga u celokupnu marketinšku strategiju;

• Istraživanje marketinških trendova i novina (Google i Facebook promene na platformama);

• Analiza efektivnosti PPC kampanja i predlozi optimizacije;

• Pisanje oglasa za SEM u skladu sa kampanjom i brifom;

• Podrška drugim timovima u domenu PPC kampanja;

POTREBNA ZNANJA I VEŠTINE:

• Minimum 2 godine iskustva u digitalnom marketingu (PPC, SMM);

• Aktivno upravljanje i vođenje plaćenim reklamama PPC (Facebook/Instagram, Google ads) koje se mora dokumentovati;

• Napredni nivo korišćenja marketinških alata kao što su Google Analytics i Google search console;

• Sposobnost kreiranja efektivne digitalne performance strategije koja donosi rezultate;

• Analitičke i organizacione veštine, veštine upravljanja vremenom i upravljanja projektima;

• Poznavanje engleskog jezika

Vaš CV očekujemo na adresi HRoffice@directmedia.rs do 10.07.2020. godine, sa subject-om PPC Specialist.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

Postanite deo Direct Media United Solutions tima!

Prijavljivanjem na konkurs, dajete saglasnost da se Vaši lični podaci koriste u svrhu regrutacije i selekcije za navedeno radno mesto. Svi podaci biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

Tražimo kolegu za poziciju Digital Dizajner

Pridruži se našem timu na poziciji

Digital Dizajner

 ZADUŽENJA:

·       Izrada nacrta rešenja u formi digitalnih skica u cilju zadovoljenja korisničkih potreba;

·       Kreiranje vizuelnih rešenja, animacija i GIF-ova;

·       Ispitivanje potreba i problema korisnika sajta/programa;

·       Testiranje interfejsa;

·       Konačna izrada u saradnji sa web programerima;

·       Obrazovanje iz oblasti vizuelne komunikacije;

·       Napredno poznavanje programa za vizuelni dizajn kao što su Adobe Photoshop, Ilustrator, Premier,

     After Effects;

·       Napredno poznavanje tipografije;

·       Iskustvo u programiranju i rešavanju problema u HTML, CSS programskim jezicima;

·       Poznavanje programa za izradu prezentacija (Keynote, Powerpoint); programa za UX dizajn (Sketch, Adobe);       analitiku (Google Analytics, etc.);

·       Iskustvo u analizi kvalitativnih i kvantitativnih podataka;

·       Iskustvo u izradi logotipa, brendinga, pakovanja i dizajna ambalaže;

Vaš CV očekujemo na adresi  HRoffice@directmedia.rs  do 07.07.2020. godine, sa subiject-om Digital Dizajner.

Tražimo kolegu za poziciju Community Manager

Community Manager

ZADUŽENJA:

·       Komunikacije sa fanovima/follower-ima na društvenim mrežama;

·       Kreiranje materijala za društvene mreže;

·       Zakazivanje i objavljivanje sadržaja na društvenim mrežama;

·       Praćenje aktivnosti na nalozima;

·       Učestvovanja u planiranju i razradi strategije i digitalnog nastupa klijenta;

·       Pisanja izveštaja i dokumenata potrebnih za online nastup;

·       Osmišljavanja i predlaganja aktivnosti koje će unaprediti nastup klijenta na društvenim mrežama;

·       Digital native;

·       Analitičko razmišljanje i kreativno rešavanje izazova;

·       Fleksibilnost, nezavisnost, odgovornost i proaktivnost;

·       Iskustvo u kreiranju i obradi fotografija;

·       Da uvek bude u toku i da prati aktuelnosti iz branše;

·       Da teži konstantnom unapredjenju znanja i veština;

·       I naravno, da bude timski igrač;

Vaš CV očekujemo na adresi  HRoffice@directmedia.rs  do 07.07.2020. godine, sa subject-om Community Manager.